Specialista/ka likvidace pojistných událostí (juniorní pozice)

Jste pečliví, komunikativní a chcete uplatnit svůj analytický přístup? Hledáme likvidátora/ku pojistných událostí na juniorní pozici se zaměřením na pojištění odpovědnosti. Práce probíhá převážně v kanceláři, kde budete řešit pojistné události a podílet se na jejich administrativním i analytickém zpracování. Tato pozice je skvělou příležitostí pro ty, kteří se chtějí stát odborníky v oboru pojišťovnictví za podpory zkušeného týmu a v příjemném pracovním prostředí stabilní české společnosti. Přidejte se k nám!

Vaše pracovní náplň:

  • řešení škod našich klientů – převážně v oblasti pojištění odpovědnosti
  • zajišťování potřeb partnerů pro fungující a spokojenou spolupráci
  • zlepšování servisu, který poskytujeme a aktivní spolupráce s kolegy v rámci společnosti
  • komunikace s klienty, zástupci pojišťoven, loss adjustery atd.
  • školení a produktová podpora

Co od vás požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • min. 1 rok praxe v oblasti pojištění
  • odbornou zkoušku dle zákona o distribuci pojištění a zajištění u ČNB (možné vykonat zkoušku během zkušební doby)
  • klient a obchodní partner jsou pro Vás na prvním místě
  • ŘP sk. B a aktivně řídit
  • znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
  • pečlivost, komunikativnost a organizační schopnosti

Co vám nabízíme:

  • zajímavé zaměstnání v perspektivním odvětví
  • práci na hlavní pracovní poměr (možná spolupráce na ŽL)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • finanční benefit za doporučení nového spolupracovníka
  • MultiSport karta, Benefit karta – dle interních podmínek
  • přátelský kolektiv elitní a trvale rostoucí české společnosti
  • místo výkonu práce – Brno
  • nástup možný ihned

Jak se přihlásit do výběrového řízení:

  • klikněte na oranžové tlačítko s nápisem „Mám zájem o nabídku“, které naleznete v pravém zeleném obdélníku
  • poté budete přesměrováni na elektronický odpovědní formulář, který vás provede vším, co je potřeba k výběrovému řízení doložit
Specialista/ka likvidace pojistných událostí (juniorní pozice)ikon OK GROUP a.s. ikon Pojišťovnictví ikon Brno ikon Plný úvazek