Copywriter

Hledáme nadšeného copywritera, který se přidá k našemu marketingovému týmu! Čtyřčlenný tým fungující v Brně pracuje pro všechny společnosti v rámci uskupení OK HOLDING. Každý den se na marketingu sbíhají různorodé požadavky, které potřebují originální a zajímavé texty. Rádi přivítáme „kopíka“, který dokáže, ve spolupráci s našimi specialisty a klienty, nadále vytvářet poutavý obsah pro náš Bulletin, jenž vychází čtyřikrát ročně. Vaše kreativita se navíc projeví i v obsahu na sociálních sítích, webu a při tvorbě materiálů pro nové klienty. Přidejte se k nám a dejte prostor své kreativitě!

Vaše pracovní náplň:

  • tvorba textů pro firemní bulletin, tiskoviny (letáky, plakáty, inzerce), sociální sítě, firemní weby a newslettery
  • pravopisná a stylistická korektura textů
  • úzká spolupráce s marketingovými referentkami, grafikem a komunikace se zadavateli
  • spolutvorba obsahových strategií a kreativních konceptů

Co od vás požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň 2 roky prokazatelných zkušeností s psaním textů (oblast pojištění - výhodou)
  • perfektní znalost českého jazyka
  • komunikační schopnosti, proaktivní přístup k práci, pečlivost a umět si efektivně rozvrhnout práci
  • kreativního ducha, který se nezalekne občasného vymýšlení claimů nebo úpravy textů na míru tak, aby zapadly do připravené grafiky
  • přehled o principech a fungování online marketingu a SEO

Co vám nabízíme:

  • zajímavé zaměstnání v perspektivním odvětví
  • práci na hlavní pracovní poměr (možná spolupráce na ŽL)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • zajímavé benefity v rámci uskupení OK HOLDING
  • přátelský kolektiv elitní a trvale rostoucí české společnosti
  • místo výkonu práce – Brno
  • nástup možný ihned

Jak se přihlásit do výběrového řízení:

  • klikněte na oranžové tlačítko s nápisem „Mám zájem o nabídku“, které naleznete v pravém zeleném obdélníku
  • poté budete přesměrováni na elektronický odpovědní formulář, který vás provede vším, co je potřeba k výběrovému řízení doložit
Copywriterikon OK GROUP a.s. ikon Marketing ikon Brno ikon Plný úvazek